Ražotājs: Manhattan
Modelis: 525466
EAN: 0031112550961
Manhattan 525466. Wi-Fi josla: Viena frekvenču josla (2.4 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 300 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Ātrais Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100Base-T(X). Drošības algoritma atbalstīts: WEP, WPA, WPA2. Produkta krāsa: Balts, LED indikatori: Aktivitāte, Link, Jauda. Pievienoti kabeļi: LAN (RJ-45)
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Ātrais Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Viena frekvenču josla (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Modulācija | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 2 dBi |
| Antenu daudzums | 1 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WEP, WPA, WPA2 |
| Firewall | |
| Filtrēšana | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| URL filtrēšana | |
| DMZ atbalsts | |
| Tīkla adrešu translēšana (NAT) | |
| Papildus informācija | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| WLAN atbalstāmie datu pārraides ātrumi | 11,54,150,300 Mbit/s |
| Frekvences diapazons | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Joslas platums (pirmais) | 2,4 GHz |
| Statņa montāža | |
| Atbalstāmie protokoli | CSMA/CA, CSMA/CD, TCP/IP, UDP, ICMP, PPPoE, NTP, NAT, DHCP, DNS |
| xDSL connection | |
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 16 MB |
| Zibatmiņa | 2 MB |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| 3G | |
| 4G | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, Jauda |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 2,3 W |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| DHCP serveris | |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 35 mm |
| Platums | 180 mm |
| Dziļums | 129 mm |
| Svars | 800 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |