Ražotājs: Bosch
Modelis: MSM6M8X1
EAN: 4242005346592
Bosch MSM6M8X1. Trauka tilpums: 1,25 L, Kapājamā naža trauka tilpums: 0,5 L. Tips: Iegremdējams blenderis, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Auklas garums: 1,4 m. Jauda: 1200 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V. Platums: 395 mm, Dziļums: 60 mm, Augstums: 78 mm. Cilindru skaits: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Bosch Bosc Stabmixer MSM6M8X1 1200 W bk/gy | €181.90 |
|
mts.ee |
Bosch MSM6M8X1 kannmikser 1,25 l Saumikser 1200 W Roostevaba teras | €205.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iegremdējams blenderis |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Auklas garums | 1,4 m |
| Ergonomisks rokturis | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 1,25 L |
| Kapājamais nazis | |
| Kapājamā naža trauka tilpums | 0,5 L |
| Biezsulas kauss | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 395 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Augstums | 78 mm |
| Svars | 4,4 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Mērkrūze | |
| Cilindru skaits | 1 pcs |
| Putojamais | |