Ražotājs: Princess
Modelis: 01.212094.01.001
EAN: 8713016110497
Princess 212094. Trauka tilpums: 1,75 L, Rotācijas ātrums (max): 22000 RPM, Ātruma kontroles veids: Bezpakāpju. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Metālisks, Tērauds, Auklas garums: 1 m. Blendera trauka materiāls: Stikls. Jauda: 1400 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Metālisks, Tērauds |
| Auklas uzglabāšana | |
| Auklas garums | 1 m |
| Naža sadaļu skaits | 6 |
| Noņemams nazis | |
| Noņemama asmeņa vienība | |
| Noņemams vāks | |
| Vāks ar caurumu iepildīšanai | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Mērīšanas ierīce | |
| Viegli tīrāms | |
| . Trauku pierādījums piederumi | |
| LED indikatori | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1400 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Kontakdakšas veids | Type C (CEE 7/17) |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 1,75 L |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Rotācijas ātrums (max) | 22000 RPM |
| Ātruma kontroles veids | Bezpakāpju |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Impulsa funkcija | |
| Ledus smalcināšana | |
| Biezsulas kauss | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LCD |
| Automātiskā izslēgšanās | Nē |
| Drošības slēdzis | |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Stikls |
| Iepakojuma saturs | |
| Asmeņu skaits | 6 |
| Mērkrūze | |
| Recepšu grāmata | |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |