Ražotājs: AG Neovo
Modelis: H32E0011E0000
EAN: 4710739595314
AG Neovo HX-32E. Displeja diagonāle: 80 cm (31.5"), Ekrāna tehnoloģija: LED, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 500 cd/m², HD veids: Full HD. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
AG Neovo HX-32E 80 cm (31.5") LED Full HD Must | €2377.83 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DVI pieslēgvieta | |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DisplayPorts ieeja | 1 |
| DisplayPorts izeja | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB versija | 2.0 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| Kompozīts izejošais video | 1 |
| Komponentes video (YPbPr/YCbCr) ieeja | 1 |
| Attālināta (IR) izvade | 1 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 80 cm |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 500 cd/m² |
| HD veids | Full HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Vertikālais izvērses diapazons | 48 - 85 Hz |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 31 - 92 kHz |
| Atbalstītie video režīmi | 720p, 1080p |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 200 mm |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 10 W |
| Datorsistēma | |
| Datorsistēma | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 65 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 53 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 757,6 mm |
| Dziļums | 75,1 mm |
| Augstums | 452 mm |
| Svars | 15,2 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | |
| Baterijas pievienotas | |
| Pievienoti kabeļi | AC, RS-232 |
| Papildus informācija | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 892 mm |
| Iepakojuma dziļums | 185 mm |
| Iepakojuma augstums | 600 mm |
| Iepakojuma svars | 17,8 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | FCC, CE, LVD, WEEE, RoHS, REACH |