| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 400-ALRR sisemine kõvaketas 3.5" 2000 GB SAS | €323.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Savienojamie produkti | PowerVault MD3200 PowerVault MD3200i |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |