| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 400-AUUT sisemine kõvaketas 3.5" 12000 GB NL-SAS | €759.76 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 12000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | NL-SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Savienojamie produkti | - PowerEdge R230 - PowerEdge R240 - PowerEdge R330 - PowerEdge R430 - PowerEdge R530 - PowerEdge T330 - PowerEdge T430 - PowerEdge T440 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Daudzums | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |