| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 400-AUUX sisemine kõvaketas 3.5" 4000 GB Jada ATA III | €304.82 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 4000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Baiti sekundē | 512n |
| Papildus informācija | |
| Savietojamība | - PowerEdge R230 - PowerEdge R330 - PowerEdge T130 - PowerEdge T330 - PowerEdge T430 - PowerEdge T440 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |