| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu 160GB, 2.5", 5400rpm 2.5" Jada ATA | €67.12 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 160 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Interfeiss | SATA |
| Tips | HDD |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 8 MB |
| Lasīšanas meklēšana | 12 ms |
| Rakstīšanas meklēšana | 14 ms |
| No celiņa uz celiņu meklēšanas laiks | 1,5 ms |
| Vidējais latentums | 5,56 ms |
| Baiti sekundē | 512 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Augstums | 9,5 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Svars | 101 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 1,4 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,13 W |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 65 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 1 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 5 G |
| Ekspluatācijas augstums | -300 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | -300 - 12000 m |
| Operacionālais trieciens | 350 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 900 G |
| Papildus informācija | |
| I/O pieslēgvietas | 1 x 7-pin Serial ATA/300 Serial ATA |