Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SATA |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 8 MB |
| SMART tehnoloģija | |
| Native Command Queuing (NCQ) | |
| Sertifikācija | RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,6 mm |
| Augstums | 25.4 mm |
| Dziļums | 25,4 mm |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Metālisks |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Pin numurs | 7 |
| Iekšējs | |
| Diskierīces augstums | 2,54 cm |
| Cietā diska kontrollers | SATA |