| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo HDD_ASM HDD 320G 5400 7mm HGST 00HM712, 2.5", 320 GB, 5400 | €151.34 |
|
mts.ee |
Lenovo 00HM712 sisemine kõvaketas 2.5" 320 GB Jada ATA III | €152.74 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 320 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |