| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo DRIVEH Tray-MK 160 7200rpm Tos 04W1457, 2.5", 160 GB, 7200 | €213.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 160 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Tips | HDD |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Savienojamie produkti | ThinkPad X100e, X120e |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |