| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo WD5000LPVX-08V0TT0 6G 7 5.4K 500G HDD LI 16200379, 2.5", | €160.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Savienojamie produkti | E50-05 B50-30 B5400 5400 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |