| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 45J9648 3.5" 1000 GB Jada ATA II | €510.81 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 1000 GB |
| Interfeiss | Serial ATA II |
| Tips | HDD |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Svars | 710 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |