| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB0G69282 sisemine kõvaketas 2.5" 450 GB SAS | €675.88 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 450 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 15000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 128 MB |
| SMART tehnoloģija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Augstums | 14,8 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Svars | 215 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 164 mm |
| Iepakojuma dziļums | 182 mm |
| Iepakojuma svars | 89 g |
| Iepakojuma augstums | 164 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 65 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Operacionālais trieciens | 200 G |