| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB0G88798 sisemine kõvaketas 3.5" 6000 GB Jada ATA III | €1213.35 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 6000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,6 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Svars | 780 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |