| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB0X87802 sisemine kõvaketas 3.5" 6000 GB Jada ATA III | €458.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 6000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7000 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 252 mm |
| Iepakojuma dziļums | 179 mm |
| Iepakojuma svars | 1 kg |
| Iepakojuma augstums | 92 mm |