| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 600GB 10K 12G SAS 2.5" G3HS 512e 2.5" | €279.08 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 600 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 15000 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| SMART tehnoloģija | |
| Sertifikācija | AF 512e |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100,6 mm |
| Augstums | 14,8 mm |
| Svars | 221 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |