| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SEAGATE NAS HDD 4TB IronWolf | €169.21 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 4 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Komponente | NAS |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Nē |
| Cietā diska interfeisa pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Svars | 650 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (standby) | 1 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 5,5 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 65 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operacionālais trieciens | 70 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 300 G |