| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Seagate ST22000NM000E sisemine kõvaketas 3.5" 22 TB Jada ATA III | €473.15 |
|
arvutitark.ee |
Seagate ST22000NM000E cietā diska draiveris 3.5" 22 TB SAS | €484.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 22 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | SAS |
| Tips | HDD |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 512 MB |
| Vidējais latentums | 4,16 ms |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Rotācijas vibrācijas (RV) sensori | Jā |
| Vidējais laiks līdz atteicei (MTTF) | 2500000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,8 mm |
| Augstums | 26,1 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Svars | 680 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 5,5 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 60 °C |
| Ne-operacionālā vibrācija | 2,27 G |
| Operacionālais trieciens | 40 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 200 G |