Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 2000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5700 RPM |
| Interfeiss | SATA |
| Atmiņas draivera bufera izmērs | 32 MB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 102 mm |
| Dziļums | 147 mm |
| Augstums | 26 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 4,5 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 1,5 W |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 1,5 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 3,3 W |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |
| Papildus informācija | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717050 |