Ražotājs: Epson
Modelis: C11CG68401PB
EAN: 8715946673134
Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF. Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Printēšana: Krāsainā drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsainā kopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 600 x 1200 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 2400 DPI. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A3+. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Melns, Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF Tint A3+ 4800 x 1200 DPI 35 lk/min WiFi | €2087.86 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Tintes |
| Printēšana | Krāsainā drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Auto |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4800 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 35 ppm |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 5,5 s |
| Laiks līdz pirmajai lapai (krāsains, normāls) | 5,5 s |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Krāsainā kopēšana |
| Divpusēja kopēšana | |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 1200 DPI |
| Maksimālais kopiju skaits | 999 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Dupleksā skenēšana | |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 1200 x 2400 DPI |
| Skenēšanas tips | Galda un ADF skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Skenēt uz | E-pasts, FTP, PC (dators), USB |
| Atbalstāmie attēlu formāti | JPEG, TIFF |
| Atbalstītie dokumentu formāti | |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A3+ |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Aploksnes, Vēstuļpapīrs, Parastais papīrs, Pārstrādāts papīrs |
| Daudzfunkcionālā nodalījuma papīra veidi | Aploksnes, Parastais papīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A3, A3+, A4, A5, A6 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| ISO neapstiprināti drukas materiāla izmēri | Juridisks, Vēstule |
| Aplokšņu izmēri | 10, C4, C5, C6, DL |
| Fotopapīra izmēri | 10x15,13x18,20x25 cm |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējais ieejas daudzums | 335 lapas |
| Kopējā ražība | 250 lapas |
| Papīra padošanas veids | Papīra paplāte |
| Maksimālā ievades ietilpība | 1835 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Epson Connect, Epson Email Print, Epson Remote Print, Epson iPrint, Google Cloud Print |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāns | LCD |
| Displeja diagonāle | 12,7 cm |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Krāsu displejs | |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 75000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 500 - 5000 lappuses mēnesī |
| Kārtridžu skaits | 4 |
| Drukājamās krāsas | Melns, Tirkīzzils, Fuksīns, Dzeltens |
| Lapas apraksta valodas | ESC/P-R, PCL 5c, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Izcelsmes valsts | Indonēzija |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Fakss | |
| Faksa pārraides ātrums | 3 sek/lappuse |
| Modēma ātrums | 33,6 Kbit/s |
| Faksa atmiņa | 550 lappuses |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Savienojamība | |
| Tiešā drukāšana | |
| USB pieslēgvieta | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 613 mm |
| Dziļums | 755 mm |
| Augstums | 493 mm |
| Svars | 45,8 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Elektrības vada iekļauts | |
| Garantijas karte | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433100 |
| Daudzums uz paletes | 2 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 2 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 864 mm |
| Iepakojuma dziļums | 776 mm |
| Iepakojuma augstums | 689 mm |
| Iepakojuma svars | 63,5 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |