Ražotājs: HP
Modelis: 1PV67A
EAN: 0192545079877
HP LaserJet Enterprise Flow MFP M528z, Print, copy, scan, fax, Front-facing USB printing; Scan to email; Two-sided printing; Two-sided scanning. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzers, Printēšana: Mono drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsainā kopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Faksēšana: Viena faksa sūtīšana. Abpusējās drukāšanas funkcijas: Drukāt, Kopija, Skenēt. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Melns, Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP LaserJet Enterprise Flow MFP M528z, Print, copy, scan, fax, Front-facing USB printing; Scan to email; Two-sided printing; Two-sided scanning | €3232.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Printēšana | Mono drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Auto |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Melnbaltās drukas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 43 ppm |
| Iesildīšanās laiks | 202 s |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 6 s |
| N vienā drukāšanas funkcija | |
| Ūdenszīmju drukāšana | |
| Droši druka | |
| Fakss | |
| Faksēšana | Viena faksa sūtīšana |
| Faksa izšķirtspēja (melnbalts) | 300 x 300 DPI |
| Faksa pārraides ātrums | 3 sek/lappuse |
| Modēma ātrums | 33,6 Kbit/s |
| Faksa atmiņa | 500 lappuses |
| Auto atkārtota numura izsaukšana | |
| Ātrā numura izsaukšana | |
| Faksa pāradresācija | |
| Faksa aizkavēta sūtīšana | |
| Automātiska reducēšana | |
| Faksa apraide | 210 izvietojumi |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Krāsainā kopēšana |
| Divpusēja kopēšana | |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 43 cpm |
| Laiks līdz pirmajai kopijai (melns, normāls) | 6,5 s |
| Maksimālais kopiju skaits | 9999 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| N vienā kopēšanas funkcija | |
| Grāmatu kopēšanas funkcija | |
| ID kartes kopēšanas funkcija | |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Dupleksā skenēšana | |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Maksimālā izvērses izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Maksimālais skenēšanas laukums | 216 x 356 mm |
| Skenēšanas tips | Galda un ADF skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Skenēt uz | E-pasts, Network folder, USB |
| Skenēšanas ātrums (melns) | 6,5 ppm |
| Skenēšanas ātrums (krāsains) | 45 ppm |
| Atbalstāmie attēlu formāti | TIFF, JPEG, MTIFF |
| Atbalstītie dokumentu formāti | XPS, RTF, UNICODE, HTML, PDF, CSV |
| Ievades krāsas dziļums | 24 bit |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Transparencies, Plain paper, Letterhead, Card stock, Bond paper, Recycled paper, Rough paper, Labels, Envelopes |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5 |
| ISO C-sēriju izmēri (C0...C9) | C5, C6 |
| ISO neapstiprināti drukas materiāla izmēri | Oficio, 16K |
| JIS B-sēriju izmēri (B0...B9) | B5, B6 |
| Aplokšņu izmēri | B5, C5, C6, DL |
| Fotopapīra izmēri | 10x15 cm |
| Pasūtījuma mediju garums | 127 - 355,6 mm |
| Pasūtījuma mediju platums | 76,2 - 215,9 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 60 - 200 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 2 |
| Kopējais ieejas daudzums | 650 lapas |
| Kopējā ražība | 250 lapas |
| Papīra nodalījuma 1 ieejas ietilpība | 100 lapas |
| Papīra nodalījuma 2 ieejas ietilpība | 550 lapas |
| Universāls nodalījums | |
| Multi-Purpose Tray kapacitāte | 100 lapas |
| Papīra padošanas veids | Lokšņu padeve |
| Automātiskā dokumentu padeve (ADF) | |
| Auto dokumentu padevēja ietilpība | 100 lapas |
| Maksimālais ieejas nodalījumu skaits | 5 |
| Maksimālā ievades ietilpība | 2300 lapas |
| Maksimālā izvades ietilpība | 250 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Drošības algoritma atbalstīts | SNMPv3, IPSec, EAP-TLS, FIPS 140, SSL/TLS, EAP-PEAP, HTTPS |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 1780 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 3840 MB |
| Atmiņas sloti | 1 |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 500 GB |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 1200 MHz |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 54 dB |
| Skaņas spiediena līmenis (skenēšana) | 52 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (drukāšana) | 6,8 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (gaidīšanas režīms) | 25 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas & birojs |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāns | LCD |
| Displeja diagonāle | 20,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1024 x 768 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Krāsu displejs | |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 150000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 2000 - 7500 lappuses mēnesī |
| Abpusējās drukāšanas funkcijas | Drukāt, Kopija, Skenēt |
| Digitālais nosūtītājs | |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Lapas apraksta valodas | PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Printera fonti | PostScript, Scalable, TrueType, Windows |
| All In One vairākuzdevumu režīms | |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |
| HP segments | Bizness |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | Bluetooth sistēma, Ethernet, USB 2.0, Bezvadu LAN |
| Tiešā drukāšana | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (pie vidējas darbības) | 629 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 629 W |
| Jaudas patēriņš (gatavs) | 28,8 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 5,3 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,74 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 115 - 220 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482 mm |
| Dziļums | 496 mm |
| Augstums | 497 mm |
| Svars | 22,1 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, Blue Angel, EPEAT Gold |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Mercury free |
| Tehniskās detaļas | |
| Kastu skaits kārtā | 2 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433100 |
| Paletes svars | 200 g |
| Kārtas uz paletes | 3 pcs |
| Daudzums uz paletes | 6 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 735 mm |
| Iepakojuma dziļums | 592 mm |
| Iepakojuma augstums | 613 mm |
| Iepakojuma svars | 29,3 kg |
| Papildus informācija | |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1200 x 800 x 1973 mm |