Ražotājs: HP
Modelis: G3Q60A
EAN: 0725184117220
HP LaserJet Pro MFP M130fw. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzers, Printēšana: Mono drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Kopēšana: Monokopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Faksēšana: Viena faksa sūtīšana. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP LaserJet Pro MFP M130fw Laser A4 600 x 600 DPI 22 lk/min WiFi | €273.51 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Printēšana | Mono drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | Jā |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Manuāls |
| Maksimālā izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Melnbaltās drukas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 22 ppm |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 7.6 s |
| Droši druka | Jā |
| Fakss | |
| Faksēšana | Viena faksa sūtīšana |
| Divpusēja faksa nosūtīšana | No |
| Faksa izšķirtspēja (melnbalts) | 300 x 300 DPI |
| Faksa pārraides ātrums | 3 sek/lappuse |
| Modēma ātrums | 33,6 Kbit/s |
| Faksa atmiņa | 1000 lappuses |
| Auto atkārtota numura izsaukšana | Jā |
| Ātrā numura izsaukšana | Jā |
| Faksa numura sastādīšanas ātrums, maksimālie numuri | 120 |
| Faksa pāradresācija | Jā |
| Automātiska reducēšana | Jā |
| Faksa aizkavēta sūtīšana | Jā |
| Atšķirīgs zvans | Jā |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Monokopēšana |
| Divpusēja kopēšana | Jā |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 23 cpm |
| Laiks līdz pirmajai kopijai (melns, normāls) | 7,8 s |
| Maksimālais kopiju skaits | 99 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| ID kartes kopēšanas funkcija | Jā |
| Automātiskā izmēra noteikšanas funkcija | Jā |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Dupleksā skenēšana | Nē |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja (melna) | 1200 x 1200 pikseļu collā |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja (krāsu) | 600 x 600 pikseļu collā |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja (ADF) | 300 x 300 DPI |
| Maksimālais skenēšanas laukums | 215,9 x 297 mm |
| Skenēšanas tips | Galda un ADF skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Skenēt uz | Programmatūra, TWAIN, WIA |
| Skenēšanas ātrums (melns) | 12 ppm |
| Skenēšanas ātrums (krāsains) | 11 ppm |
| Atbalstāmie attēlu formāti | JPEG, PNG |
| Atbalstītie dokumentu formāti | |
| Ievades krāsas dziļums | 24 bit |
| Pelēkuma skalas līmeņi | 256 |
| Skenēšanas draiveri | TWAIN, WIA |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Maksimālais drukas izmērs | 214 x 356 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Kartīšu krājums, Aploksnes, Etiķetes, Fotopapīrs, Parastais papīrs, Pastkarte, Biezs papīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| JIS B-sēriju izmēri (B0...B9) | B5 |
| Pasūtījuma mediju garums | 127 - 356 mm |
| Pasūtījuma mediju platums | 76 - 216 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 60 - 163 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Kopējais ieejas daudzums | 150 lapas |
| Kopējā ražība | 100 lapas |
| Papīra padošanas veids | Papīra paplāte |
| Automātiskā dokumentu padeve (ADF) | Jā |
| Auto dokumentu padevēja ietilpība | 35 lapas |
| Maksimālais ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Maksimālā ievades ietilpība | 150 lapas |
| Maksimālā izvades ietilpība | 100 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Nē |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Procesora takts frekvence | 600 MHz |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 51 dB |
| Skaņas spiediena līmenis (skenēšana) | 42 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (drukāšana) | 6,5 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāns | LCD |
| Displeja diagonāle | 6,86 cm |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Krāsu displejs | Jā |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 10000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 150 - 1500 lappuses mēnesī |
| Digitālais nosūtītājs | Jā |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Lapas apraksta valodas | URF, PWG, PCLmS |
| All In One vairākuzdevumu režīms | Jā |
| Izcelsmes valsts | Brazīlija, Vjetnama |
| HP segments | Mazā / vidējā uzņēmējdarbība |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP ePrint | Jā |
| HP automātiskā ieslēgšanās/automātiskā izslēgšanās | Jā |
| HP Management tools | HP Printer Assistant, HP Device Toolbox, HP Utility |
| Nodrošināta HP programmatūra | HP Software Installer, HP Software Uninstaller, HP Device Experience, HP Web Services Assist, HP Scan Application, HP Fax Application, HP Product Improvement Study |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | Ethernet, RJ-11, USB 2.0, Bezvadu LAN |
| Tiešā drukāšana | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| RJ-11 portu skaits | 1 |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7, Windows 10, Windows 11, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | Linux |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 0,7 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 255 W |
| Jaudas patēriņš (gatavs) | 4,2 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 1 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,05 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,285 kWh/nedēļā |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 423,1 mm |
| Dziļums | 288,6 mm |
| Augstums | 279,5 mm |
| Svars | 7,6 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, Phone |
| Garantijas karte | Jā |
| Papildus informācija | |
| Lietotāju skaits | 5 lietotājs(i) |
| Ieteicamās sistēmas prasības | Windows® 10, 8.1, 8, 7: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Internet Explorer; Windows Vista®: (32-bit only), 2 GB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Internet Explorer 8; Windows® XP SP3 or higher (32-bit only): any Intel® Pentium® II, Celeron® or 233 MHz compatible processor, 850 MB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Internet Explorer 8 |
| Akustiskā spiediena emisijas (gatavs darbam) | 16 dB |
| Akustiskās jaudas emisijas (ready) | 26 dB |
| Ilgtspēja | |
| Nesatur | Dzīvsudrabs |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Mercury free |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Ieteicamā mitruma darbības amplitūda | 30 - 70 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8443310000 |
| Tehniskās detaļas | |
| Kastu skaits kārtā | 7 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 490 mm |
| Iepakojuma dziļums | 327 mm |
| Iepakojuma augstums | 350 mm |
| Iepakojuma svars | 10,2 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CISPR 22:2008 / EN 55022:2010 - Class B, EN 61000-3-2:2006 +A1:2009 +A2:2009, EN 61000-3-3:2013, EN 55024:2010, FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B / ICES-003, Issue 6, GB9254-2008, GB17625.1-2012 |