Ražotājs: KYOCERA
Modelis: 1102TF3NL0
EAN: 0632983051023
KYOCERA ECOSYS M3145dn ir daudzfunkciju printeris, kas ir ideāls risinājums birojiem un mājas kontoriem. Šis lazerprinteris nodrošina lielisku produktivitāti un kvalitatīvas drukas rezultātus.
Printera ātrums sasniedz 45 lapas minūtē, un tas spēj drukāt ar maksimālo izšķirtspēju 1200 x 1200 DPI. Tāpat tas atbalsta divpusēju drukāšanu, kas ļauj aiztaupīt papīru un laiku.
KYOCERA ECOSYS M3145dn printerim ir arī skenēšanas funkcija ar ātrumu līdz pat 60 lapām minūtē. Tas nodrošina lielisku skenēšanas kvalitāti ar optisko izšķirtspēju 600 x 600 DPI.
Ar savu 1000 MB iekšējo atmiņu un kompatiblajām atmiņas kartēm, printeris nodrošina pilnu darbību un augstu veiktspēju. Tas ir aprīkots ar kvalitatīvu procesoru ar frekvenci 1200 MHz, kas nodrošina ātru un efektīvu datu apstrādi.
KYOCERA ECOSYS M3145dn printerim ir arī ērta un viegli lietojama interfeisa sistēma ar LCD displeju un pogām. Tas ir pieejams gan melnā, gan baltā krāsā, atbilstot dažādiem dizaina un stila priekšnoteikumiem.
Ar savu kompaktu izmēru un vieglu svaru, KYOCERA ECOSYS M3145dn printeris viegli iederēsies jebkurā darba vidē. Tas ir veidots, lai nodrošinātu apraides darbības un ilgtermiņa izmantošanu.
KYOCERA ECOSYS M3145dn printeris ir drošs un uzticams produkts. Tas atbilst visiem drošības standartiem un nodrošina aizsardzību pret jebkādiem datu nozagtības riskiem.
Šis KYOCERA printeris ir viegli saderīgs gan ar Windows, gan ar Mac operētājsistēmām. Tas ir arī saderīgs ar Linux operētājsistēmu, nodrošinot plašu savienojamību un iespējas.
KYOCERA ECOSYS M3145dn piedāvā plašas funkcijas un augstu veiktspēju. Tas ir ideāls risinājums ikvienam, kurš vēlas kvalitatīvu un uzticamu printeri darba vai mājas vajadzībām.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
KYOCERA ECOSYS M3145dn Laser A4 1200 x 1200 DPI 45 lk/min | €1512.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Printēšana | Mono drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Auto |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 45 ppm |
| Dupleksās drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 22,5 ppm |
| Iesildīšanās laiks | 16 s |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 5.9 s |
| N vienā drukāšanas funkcija | |
| N-up druka | 2, 4 |
| Ūdenszīmju drukāšana | |
| Droši druka | |
| Plakātu drukāšanas funkcija | |
| Bezrobežu drukāšana | |
| Fakss | |
| Faksēšana | |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Monokopēšana |
| Divpusēja kopēšana | |
| Duplekss kopēšanas režīms | Auto |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 45 cpm |
| Laiks līdz pirmajai kopijai (melns, normāls) | 7 s |
| Maksimālais kopiju skaits | 999 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| N vienā kopēšanas funkcija | |
| N-in-1 copy funkcija (N=) | 2, 4 |
| Kopēšanas programmēšanas funkcija | |
| ID kartes kopēšanas funkcija | |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Dupleksā skenēšana | |
| Duplekss skenēšanas režīms | Auto |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Skenēt uz | E-pasts, FTP, SMB, TWAIN, WIA |
| Skenēšanas ātrums (krāsains) | 40 ppm |
| Skenēšanas ātrums (melns) | 60 ppm |
| Abpusējās skenēšanas ātrums (krāsainās) | 17 ppm |
| Abpusējās skenēšanas ātrums (melnbaltās) | 26 ppm |
| Atbalstāmie attēlu formāti | JPEG, TIFF |
| Atbalstītie dokumentu formāti | PDF, XPS |
| Pelēkuma skalas līmeņi | 256 |
| Skenēšanas draiveri | TWAIN, WIA |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Maksimālais drukas izmērs | 216 x 356 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Parastais papīrs |
| Daudzfunkcionālā nodalījuma papīra veidi | Aploksnes, Etiķetes, Juridisks, Burts, Parastais papīrs, Pārstrādāts papīrs, Biezs papīrs, Plāns papīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5, B6 |
| ISO neapstiprināti drukas materiāla izmēri | Foliants, Juridisks, Vēstule |
| Pasūtījuma mediju platums | 140 - 216 mm |
| Pasūtījuma mediju garums | 148 - 356 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 60 - 120 g/m² |
| Multi-Purpose Tray medija svars | 60 - 220 g/m² |
| Medija svars, automātiskā dokumentu padeve | 50 - 120 g/m² |
| Abpusējās drukas materiāla svars | 60 - 120 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Kopējais ieejas daudzums | 500 lapas |
| Kopējā ražība | 250 lapas |
| Papīra nodalījuma 1 ieejas ietilpība | 500 lapas |
| Universāls nodalījums | |
| Multi-Purpose Tray kapacitāte | 100 lapas |
| Papīra padošanas veids | Kasete, Papīra paplāte |
| Automātiskā dokumentu padeve (ADF) | |
| Auto dokumentu padevēja ietilpība | 75 lapas |
| Maksimālais ieejas nodalījumu skaits | 5 |
| Maksimālā ievades ietilpība | 2600 lapas |
| Maksimālā izvades ietilpība | 250 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Kyocera Mobile Print, Mopria Print Service |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 1000 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 3000 MB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD, SDHC |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora tips | ARM Cortex-A9 |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora takts frekvence | 1200 MHz |
| Līdzprocesora frekvence | 1.2 GHz |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 54 dB |
| Skaņas spiediena līmenis (kopēšana) | 54 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (gaidīšanas režīms) | 30 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāns | LCD |
| Kontroles tips | Pogas |
| Krāsu displejs | |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 150000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 3000 - 10000 lappuses mēnesī |
| Abpusējās drukāšanas funkcijas | Kopija, Drukāt, Skenēt |
| Digitālais nosūtītājs | |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Lapas apraksta valodas | OpenXPS, PCL 6, TIFF, XPS |
| Printera fonti | Svītrkods, Bitmap, PCL, Windows |
| All In One vairākuzdevumu režīms | |
| Rezerves kasetnes | TK-3160 (12.500 pagina's) |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | Ethernet, USB 2.0 |
| Tiešā drukāšana | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| Izvēles savienojamība | Ethernet, Bezvadu LAN |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (pie vidējas darbības) | 630 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 29 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 630 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš kopējot | 652 W |
| Jaudas patēriņš (gatavs) | 50 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 0,5 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 2,25 kWh/nedēļā |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Iepakojuma saturs | |
| Kārtridži iekļauti | |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (melns) | 6000 lappuses |
| Iekļauts attēlveidotājs | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 475 mm |
| Dziļums | 476 mm |
| Augstums | 575 mm |
| Svars | 22,3 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3500 m |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Ne-operacionālais augstums | 0,6 - 15000 m |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 15 - 80 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433100 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Blue Angel, REACH, RoHS, EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 589 mm |
| Iepakojuma dziļums | 572 mm |
| Iepakojuma augstums | 695 mm |
| Iepakojuma svars | 29,3 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | TÜV/GS, CE, ISO 9001, ISO 14001. |
| Elektrisko un elektronikas iekārtu atkritumi (WEEE) | |