| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
ACT RL7120 fibre optic cable 20 m 2x LC 2x LC ODVA OM3 Black | €67.32 |
|
mts.ee |
ACT RL7120 kiudoptiline kaabel 20 m 2x LC 2x LC ODVA OM3 Must | €74.69 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 20 m |
| Optiskās šķiedras veids | OM3 |
| Savienotājs 1 | 2x LC |
| Savienotājs 2 | 2x LC ODVA |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Produkta krāsa | Melns |
| Pilns duplekss | |
| Vidus diametrs | 50 µm |
| Apšuvuma diametrs | 125 µm |
| Šķiedras režīma struktūra | Multi režīms |
| Atgriezeniskie zudumi | 30 dB |
| Ievietošanas zudums | 0,25 dB |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 7 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 80 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85447000 |