| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
ACT RL7800 fibre optic cable 20 m MTP LSZH OS2 Yellow | €150.66 |
|
mts.ee |
ACT RL7800 kiudoptiline kaabel 20 m MTP OS2 Kollane | €185.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 20 m |
| Optiskās šķiedras veids | OS2 |
| Savienotājs 1 | MTP |
| Savienotājs 2 | MTP |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Produkta krāsa | Dzeltens |
| Vidus diametrs | 50 µm |
| Apšuvuma diametrs | 125 µm |
| Šķiedras režīma struktūra | Viens režīms |
| Atgriezeniskie zudumi | 60 dB |
| Ievietošanas zudums | 0,35 dB |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 3 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85447000 |