Ražotājs: ACT
Modelis: AC6200
EAN: 8716065490954
ACT AC6200. Saimnieka interfeiss: USB 2.0, Centrmezgla interfeisi: USB 2.0. Datu pārsūtīšanas ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Balts, Kabeļa garums: 0,12 m. Barošanas avota tips: USB. Platums: 20 mm, Dziļums: 65 mm, Augstums: 20 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 125 mm, Iepakojuma dziļums: 25 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC6200 - USB 2.0 Hub | €8.00 |
|
mts.ee |
ACT AC6200 jaotur USB 2.0 480 Mbit/s Valge | €33.51 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 2.0 |
| Centrmezgla interfeisi | USB 2.0 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kabeļa garums | 0,12 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 55 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 20 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |