Ražotājs: Hama
Modelis: 00300080
EAN: 4047443477385
Hama 00300080. Saimnieka interfeiss: USB Veids-C, Centrmezgla interfeisi: HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Atbalstītās grafikas izšķirtspējas: 4096 x 2160, Produkta krāsa: Melns. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s. Platums: 116 mm, Dziļums: 48 mm, Augstums: 17 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama Classic Line USB-C-Hub, Multiport, 6 Ports, 3x USB-A, USB-C, HDMI™, LAN/Ethernet (00300080) | €41.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 6 |
| Saimnieka interfeiss | USB Veids-C |
| Centrmezgla interfeisi | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 4096 x 2160 |
| Produkta krāsa | Melns |
| USB barošanas padeve | |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Tīklošana | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 116 mm |
| Dziļums | 48 mm |
| Augstums | 17 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |