Ražotājs: ICY BOX
Modelis: 60795
EAN: 4250078171317
ICY BOX IB-HUB1423CR-U3. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Saderīgās atmiņas kartes: MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Barošanas avota tips: USB. Platums: 35 mm, Dziļums: 90 mm, Augstums: 12 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 100 mm, Iepakojuma dziļums: 25 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ICY BOX IB-HUB1423CR-U3 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Must | €25.82 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 3 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Karšu lasītāja slots/ports | 2 |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Jauda |
| Plug and Play | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma augstums | 200 mm |
| Iepakojuma svars | 990 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 35 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Svars | 132 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 415 mm |
| Kastes garums (Master) | 435 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 230 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,9 kg |
| Daudzums Master kastē | 60 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |