Ražotājs: Manhattan
Modelis: 160605
EAN: 0766623160605
Manhattan 160605. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Platums: 37 mm, Dziļums: 42 mm, Augstums: 125 mm. Iepakojuma tips: Blisters
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | FCC CE RoHS WEEE |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 37 mm |
| Dziļums | 42 mm |
| Augstums | 125 mm |
| Svars | 70 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |