Ražotājs: NGS
Modelis: NGS-HUB-0065
EAN: 8435430621075
NGS IHUB4 TINY. Saimnieka interfeiss: USB 2.0, Centrmezgla interfeisi: USB 1.1, USB 2.0. Datu pārsūtīšanas ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Platums: 77 mm, Dziļums: 42 mm, Augstums: 12 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 68 mm, Iepakojuma dziļums: 30 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
USB-jaotur NGS IHUB4 TINY | €12.99 |
|
mts.ee |
NGS HUB 4 PORTS USB 2.0 PORT 2.0 BLACK (IHUB4TINY) | €35.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 2.0 |
| Centrmezgla interfeisi | USB 1.1, USB 2.0 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 68 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 110 mm |
| Iepakojuma svars | 55 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 77 mm |
| Dziļums | 42 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Svars | 30 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |