Ražotājs: StarTech.com
Modelis: 5G7AINDRM-USB-A-HUB
EAN: 0065030898195
StarTech.com 5G7AINDRM-USB-A-HUB. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Metāls. Platums: 114 mm, Dziļums: 67 mm, Augstums: 26 mm. Iepakojuma platums: 213 mm, Iepakojuma dziļums: 149 mm, Iepakojuma augstums: 51 mm. Pievienoti kabeļi: USB Type-A - USB Type-B adapters
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 7 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 7 |
| Termināla bloka ports | Jā |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| LED indikatori | Jauda, Status |
| Plug and Play | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 75 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 114 mm |
| Dziļums | 67 mm |
| Augstums | 26 mm |
| Svars | 200 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauts DIN sliedes komplekts | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-A - USB Type-B adapters |
| Papildus informācija | |
| Chipset | VIA - VL817-Q7 C0 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS, Tirdzniecības līgumu likums (TAA) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 213 mm |
| Iepakojuma dziļums | 149 mm |
| Iepakojuma augstums | 51 mm |
| Iepakojuma svars | 500 g |
| Darbības rādītāji | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 131406 h |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 520 mm |
| Kastes garums (Master) | 430 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 270 mm |
| Daudzums Master kastē | 25 pcs |