Ražotājs: Acer
Modelis: NX.K9WEG.009
Acer Aspire 5 A515-57G-73UP. Produkta veids: Portatīvais dators, Formas faktors: Gliemežvāks. Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora modelis: i7-1260P. Displeja diagonāle: 39,6 cm (15.6"), HD veids: 2K, Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1 TB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel Iris Xe Graphics, Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 2050. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-1260P |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,7 GHz |
| Multikodola tips | 12 |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Konfigurējams TDP-down | 20 W |
| Dizains | |
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Krāsas nosaukums | Steel Grey |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 39,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | 2K |
| LED fona apgaismojums | |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 39,6 cm |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000 Mbit/s |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,8 kg |
| Platums | 362,9 mm |
| Dziļums | 237,8 mm |
| Augstums | 17,9 mm |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Cipartastatūra | |
| Tastatūras apgaismojums | |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 50 vatstunda |
| Baterijas mūžā ilgums | 7 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |