Ražotājs: Acer
Modelis: NX.HUVEG.007
EAN: 4710886323778
Acer CP311-3H-K7MM. Produkta veids: Chromebook, Formas faktors: Konvertējams (Folder). Procesora tips: MediaTek, Procesora modelis: MT8183, Procesora frekvence: 2 GHz. Displeja diagonāle: 29,5 cm (11.6"), HD veids: HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1366 x 768 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: LPDDR4x-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 64 GB, Uzglabāšanas nesējs: Zibspuldze. Nodrošināta operētājsistēma: ChromeOS. Produkta krāsa: Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | MediaTek |
| Procesora tips | MediaTek |
| Procesora modelis | MT8183 |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Dizains | |
| Produkta veids | Chromebook |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Formas faktors | Convertible (Folder) |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 29,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1366 x 768 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | HD |
| Paneļa veids | IPS |
| LED fona apgaismojums | |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR4x-SDRAM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 64 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | Zibspuldze |
| Zibatmiņa | 64 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | ChromeOS |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | ARM Mali-G72 MP3 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,2 kg |
| Platums | 290 mm |
| Dziļums | 206 mm |
| Augstums | 18,8 mm |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 2 |
| Baterijas performance | 4670 mAh |
| Baterijas mūžā ilgums | 16 h |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Cipartastatūra | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 45 W |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Iebūvēts mikrofons | |