Ražotājs: Acer
Modelis: NX.VLFEL.006
EAN: 4710886828044
Acer TravelMate P2 TMP214-52-309Z. Produkta veids: Portatīvais dators, Formas faktors: Gliemežvāks. Procesora tips: Intel® Core™ i3, Procesora modelis: i3-10110U, Procesora frekvence: 2,1 GHz. Displeja diagonāle: 35,6 cm (14"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Portatīvais dators Acer TravelMate 14" TMP214-52-309Z | €441.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-10110U |
| Procesora frekvence | 2.1 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,1 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 2.6 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 25 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0,8 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 10 W |
| Dizains | |
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Shale Black |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| LED fona apgaismojums | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,63 kg |
| Platums | 328 mm |
| Dziļums | 235,9 mm |
| Augstums | 19,9 mm |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 48 vatstunda |
| Baterijas mūžā ilgums | 13 h |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 13 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 15 h |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Angļu |
| Cipartastatūra | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 45 W |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Drošība | |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Paroles aizsardzība | BIOS, HDD, Supervizors, Lietotājs |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1280 x 720 pikseļi |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® 64 | |
| Intel® TSX-NI | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |