Ražotājs: ASUS
Modelis: 90NX05A1-M002P0
EAN: 0195553953344
ASUS Chromebook CX1400FKA-EC0078. Produkta veids: Chromebook, Formas faktors: Konvertējams (Folder). Procesora tips: Intel® Celeron® N, Procesora modelis: N4500, Procesora frekvence: 1,1 GHz. Displeja diagonāle: 35,6 cm (14"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: LPDDR4x-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 64 GB, Uzglabāšanas nesējs: eMMC. Nodrošināta operētājsistēma: ChromeOS. Produkta krāsa: Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Celeron® N |
| Procesora modelis | N4500 |
| Procesora frekvence | 1,1 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2.8 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Dizains | |
| Produkta veids | Chromebook |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Krāsas nosaukums | Transparent Silver |
| Formas faktors | Convertible (Folder) |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Ieviešanas gads | 2022 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| LED fona apgaismojums | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 45 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR4x-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 64 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | eMMC |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | ChromeOS |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,63 kg |
| Platums | 326.5 mm |
| Dziļums | 228,8 mm |
| Augstums | 18.6 mm |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Uzlādes pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| USB barošanas padeve | |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 50 vatstunda |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras valoda | Spāņu |
| Cipartastatūra | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 45 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 15 V |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Audio | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 455 mm |
| Iepakojuma dziļums | 73 mm |
| Iepakojuma augstums | 290 mm |
| Iepakojuma svars | 2,53 kg |