Ražotājs: ASUS
Modelis: 90NR09T4-M002N0
EAN: 4711081689225
ASUS ROG Zephyrus G14 GA402RJ-L4055W. Produkta veids: Portatīvais dators, Formas faktors: Gliemežvāks. Procesora tips: AMD Ryzen™ 7, Procesora modelis: 6800HS, Procesora frekvence: 3,2 GHz. Displeja diagonāle: 35,6 cm (14"), HD veids: WUXGA, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1200 pikseļi. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: AMD Radeon 680M. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 7 |
| Procesora modelis | 6800HS |
| Procesora frekvence | 3,2 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,7 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora kešatmiņa | 16 MB |
| Dizains | |
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Krāsas nosaukums | Eclipse Gray |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Ieviešanas gads | 2022 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | WUXGA |
| Paneļa veids | IPS |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Krāsu gamma | 100 % |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Displeja atbildes cēlums/kritums | 3 ms |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 144 Hz |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board + SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 8 GB |
| Atmiņas sloti | 1x SO-DIMM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 24 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express 3.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētā GPU ražotājs | AMD |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | AMD Radeon RX 6700S |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 680M |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,72 kg |
| Platums | 312 mm |
| Dziļums | 227 mm |
| Augstums | 18,5 mm |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Uzlādes pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| Cilindrisks barošanas adaptera savienotājs | 6.0 mm |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 76 vatstunda |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Cipartastatūra | Nē |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | RGB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 240 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 12 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| Audio | |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Drošība | |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Yes |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |