Ražotājs: ASUS
Modelis: K3400PH-KM211R
EAN: 4711081487319
ASUS VivoBook Pro 14 OLED K3400PH-KM211R. Produkta veids: Portatīvais dators, Formas faktors: Gliemežvāks. Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora modelis: i7-11370H, Procesora frekvence: 3,3 GHz. Displeja diagonāle: 35,6 cm (14"), HD veids: WQXGA+, Ekrāna izšķirtspēja: 2880 x 1800 pikseļi. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1000 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel Iris Xe Graphics. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Zils
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-11370H |
| Procesora frekvence | 3,3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.8 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 3,3 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 35 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 3 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 28 W |
| Dizains | |
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Blue |
| Krāsas nosaukums | Quiet Blue |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | WQXGA+ |
| Paneļa veids | OLED |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Krāsu gamma | 100 % |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Displeja atbildes cēlums/kritums | 0.2 ms |
| Displeja krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1000 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 1000 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,4 kg |
| Platums | 317,4 mm |
| Dziļums | 228,5 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,92 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,93 cm |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Uzlādes pieslēgvietas veids | DC-ligzda |
| Cilindrisks barošanas adaptera savienotājs | 4.5 mm |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| USB barošanas padeve | |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 63 vatstunda |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | NumberPad |
| Cipartastatūra | |
| Tastatūras apgaismojums | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 120 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 6 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Audio | |
| Skaļruņu ražotājs | Harman Kardon |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Privātuma kamera | |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Idle States | |