Ražotājs: ASUS
Modelis: 90NB0WX1-M000V0
EAN: 4711081725008
ASUS ZenBook -FOLD-UX9702. Produkta veids: Hibrīds (divi vienā), Formas faktors: Konvertējams (Folder). Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora modelis: i7-1250U, Procesora frekvence: 1,1 GHz. Displeja diagonāle: 43,9 cm (17.3"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1920 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: LPDDR5-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1000 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel Iris Xe Graphics. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-1250U |
| Procesora frekvence | 1,1 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,7 GHz |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Dizains | |
| Produkta veids | Hybrid (2-in-1) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Tech Black |
| Formas faktors | Convertible (Folder) |
| Apvalka materiāls | Magnijs |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Ieviešanas gads | 2022 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 43,9 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1920 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Salokāms displejs | |
| Paneļa veids | OLED |
| Projektora formātu attiecība | 4:3 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Ekrāna spilgtums | 500 cd/m² |
| Krāsu gamma | 100 % |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000000:1 |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | HDR True Black 500 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1000 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 1000 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| NVMe | |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express 4.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,5 kg |
| Platums | 378,5 mm |
| Dziļums | 287,6 mm |
| Augstums (priekšas) | 8,7 mm |
| Augstums (aizmugures) | 1,29 cm |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 75 vatstunda |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras izkārtojums | AZERTY |
| Cipartastatūra | |
| Savienojamība | |
| Intel® Thunderbolt 4 | |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 2 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Uzlādes pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| USB barošanas padeve | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3,25 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| Audio | |
| Audio sistēma | Smart Amp |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Drošība | |
| Windows Hello | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Infrasarkanā kamera | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |