Ražotājs: HP
Modelis: 2D338EA
EAN: 0194850688249
HP Chromebook 11A G8 EE. Produkta veids: Chromebook, Formas faktors: Gliemežvāks. Procesora tips: AMD A4, Procesora modelis: A4-9120C, Procesora frekvence: 1,6 GHz. Displeja diagonāle: 29,5 cm (11.6"), HD veids: HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1366 x 768 pikseļi. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 32 GB, Uzglabāšanas nesējs: eMMC. Integrēts grafikas adaptera modelis: AMD Radeon R4. Nodrošināta operētājsistēma: ChromeOS. Produkta krāsa: Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD A4 |
| Procesora modelis | A4-9120C |
| Procesora frekvence | 1,6 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,4 GHz |
| Procesora stieples | 2 |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 1 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Procesors litogrāfija | 28 nm |
| Dizains | |
| Produkta veids | Chromebook |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 29,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1366 x 768 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | HD |
| Paneļa veids | SVA |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| LED fona apgaismojums | |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna spilgtums | 220 cd/m² |
| Krāsu gamma | 45 % |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 29,5 cm |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 1866 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 4 GB |
| Atmiņas sloti | 1x SO-DIMM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 4 GB |
| ECC | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 32 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | eMMC |
| Zibatmiņa | 32 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash), SDHC, SDXC |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | ChromeOS |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenas tips | 2x2 |
| WLAN kontroliera ražotājs | Realtek |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon R4 |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 600 MHz |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1.37 kg |
| Platums | 295 mm |
| Dziļums | 205.3 mm |
| Augstums | 18,8 mm |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP skaļruņa veids | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP Webcam |
| HP segments | Business |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Cipartastatūra | |
| Island-stila tastatūra | |
| Pret uzlīšanu droša tastatūra | |
| Pilnizmēra tastatūra | |
| Tastatūras īpašās iezīmes | Diebstahlsicher und spritzwassergeschützt |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas šūnu skaits | 2 |
| Akumulatora jauda | 47 vatstunda |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 45 W |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84713000 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Low Halogen; TCO 8.0 certified |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 67 mm |
| Iepakojuma dziļums | 435 mm |
| Iepakojuma augstums | 260 mm |