Ražotājs: HP
Modelis: 4L0C0EA
EAN: 0196337484993
HP EliteBook 850 G8. Produkta veids: Portatīvais dators, Formas faktors: Gliemežvāks. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-1145G7. Displeja diagonāle: 39,6 cm (15.6"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel Iris Xe Graphics. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Svars: 1,68 kg
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-1145G7 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,4 GHz |
| Procesora stieples | 8 |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 2.6 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 28 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1.1 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 12 W |
| Dizains | |
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Ieviešanas gads | 2021 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 39,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 39,6 cm |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas formas standarts | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 8 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| ECC | Nē |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express, NVMe |
| NVMe | Jā |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,68 kg |
| Platums | 356 mm |
| Dziļums | 233,7 mm |
| Augstums | 19.2 mm |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP skaļruņa veids | HP Dual Speakers |
| HP Connection Optimizer | Yes |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP Smart AC Adapter | Yes |
| HP front camera | HP Privacy HD IR |
| HP Security tools | Absolute persistence module; HP DriveLock and Automatic DriveLock; HP Secure Erase; Power-on authentication; Preboot authentication; TPM 2.0 embedded security chip shipped with Windows 10 (Common Criteria EAL4+ Certified); HP Sure Click; HP Sure Sense; Support for chassis padlocks and cable lock devices; HP Sure Start Gen6; HP Sure Run Gen3; HP Sure Recover Gen3; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6 |
| HP Management tools | HP Driver Packs; HP System Software Manager (SSM); HP BIOS Config Utility (BCU); HP Client Catalog; HP Manageability Integration Kit Gen4 |
| Nodrošināta HP programmatūra | HP Image Assistant; HP Hotkey Support; HP Noise Cancellation Software; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; Buy Office (Sold separately); HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HSA Fusion for Commercial; HSA Telemetry for Commercial; Touchpoint Customizer for Commercial; HP Notifications; HP QuickDrop; Tile App; HP Wireless Button Driver |
| HP segments | Business |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 2 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Uzlādes pieslēgvietas veids | DC-ligzda |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 56 vatstunda |
| Baterijas svars | 204 g |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Clickpad |
| Cipartastatūra | Jā |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Pret uzlīšanu droša tastatūra | Jā |
| Tastatūras īpašās iezīmes | Tåler væskespild |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Audio | |
| Audio sistēma | Bang & Olufsen |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Mikrofonu skaits | 3 |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Idle States | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | No |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 69 mm |
| Iepakojuma dziļums | 520 mm |
| Iepakojuma augstums | 305 mm |