Ražotājs: Lenovo
Modelis: 20U90043MH
EAN: 0194778844314
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8. Produkta veids: Portatīvais dators, Formas faktors: Gliemežvāks. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-10210U, Procesora frekvence: 1,6 GHz. Displeja diagonāle: 35,6 cm (14"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: LPDDR3-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-10210U |
| Procesora frekvence | 1,6 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,2 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Mātes plates chipset | Intel® SoC |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 2,1 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 25 W |
| Konfigurējams TDP-down | 10 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0,8 GHz |
| Dizains | |
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Black, Paint |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Apvalka materiāls | Oglekļa šķiedra, Magnijs |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR3-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| WWAN | Installed |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Bezmaksas Windows 11 jauninājum | Nē |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,09 kg |
| Platums | 323 mm |
| Dziļums | 217 mm |
| Augstums | 14,9 mm |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4b |
| Austiņu izejas | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB barošanas padeve | Jā |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| USB Sleep-and-Charge porti | 1 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Akumulatora jauda | 51 vatstunda |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | ThinkPad UltraNav |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Angļu |
| Cipartastatūra | Nē |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Pret uzlīšanu droša tastatūra | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Drošība | |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Yes |
| Paroles aizsardzība | HDD, Ieslēgšana, Supervizors |
| Audio | |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Mikrofonu skaits | 4 |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Idle States | Jā |
| Intel® Flex Memory Access | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Clear Video Technology | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | No |
| Intel® TSX-NI | Nē |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | No |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Gold, RoHS, TCO |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 43 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |