Ražotājs: Microsoft
Modelis: SKR-00005
EAN: 0889842597578
Microsoft Surface Book 3. Produkta veids: Hibrīds (divi vienā), Formas faktors: Saliekams (atdalāms). Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-1035G7, Procesora frekvence: 1,2 GHz. Displeja diagonāle: 34,3 cm (13.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 3000 x 2000 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: LPDDR4x-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® Iris Plus Graphics. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Platīns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-1035G7 |
| Procesora frekvence | 1.2 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3.7 GHz |
| Procesora stieples | 8 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora ligzda | BGA 1526 |
| Procesors litogrāfija | 10 nm |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 1,5 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 25 W |
| Konfigurējams TDP-down | 12 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0,8 GHz |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Hybrid (2-in-1) |
| Produkta krāsa | Platīns |
| Formas faktors | Saliekams (atdalāms) |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 34.3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3000 x 2000 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Projektora formātu attiecība | 3:2 |
| Pikseļu blīvums | 267 pikseļu collā |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1600:1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR4x-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 3733 MHz |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SDXC |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® Iris Plus Graphics |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 300 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1050 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.5 |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 0x8A52 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,53 kg |
| Platums | 312 mm |
| Dziļums | 232 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,5 cm |
| Augstums (aizmugures) | 2,3 cm |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Uzlādes pieslēgvietas veids | Surface Connect |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | |
| Cipartastatūra | |
| Island-stila tastatūra | |
| Pilnizmēra tastatūra | |
| Baterija | |
| Baterijas mūžā ilgums | 15,5 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Audio | |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Drošība | |
| Windows Hello | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Aizmugurējā kamera | |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Aizmugures kameras HD tips | Full HD |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0, AVX-512 |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Procesors ARK ID | 196592 |
| Procesora paketes izmērs | 50 x 25 mm |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® TSX-NI | |
| Darbības rādītāji | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Tuvuma sensors | |
| Orientācijas sensors | |
| Gyroscope | |