Ražotājs: MSI
Modelis: STEALTH 16STUDIO A13VG-004FR
EAN: 4711377069618
MSI Stealth 16 Studio A13VG-004FR. Produkta veids: Portatīvais dators, Formas faktors: Gliemežvāks. Procesora tips: Intel® Core™ i9, Procesora modelis: i9-13900H. Displeja diagonāle: 40,6 cm (16"), HD veids: Quad HD+, Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi. Iekšējā atmiņa: 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1 TB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel Iris Xe Graphics, Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 4070. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Produkta krāsa: Zils
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i9 |
| Procesora paaudze | 13th gen Intel® Core™ i9 |
| Procesora modelis | i9-13900H |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5.4 GHz |
| Efektīvā kodola maksimālā turbo frekvence | 4,1 GHz |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 5.4 GHz |
| Multikodola tips | 14 |
| Procesora kešatmiņa | 24 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Konfigurējams TDP-down | 35 W |
| Veiktspējas kodoli | 6 |
| Efektīvie kodoli | 8 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Blue |
| Krāsas nosaukums | Star Blue |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Oriģinālais zīmola nosaukums | MSI |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Quad HD+ |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 40.6 cm |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 240 Hz |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 5200 MHz |
| Atmiņas formas standarts | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Killer |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 2500 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Iebūvētā grafikas adaptera 4K atbalsts | Jā |
| Iebūvētās videokartes 6K atbalsts | Jā |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Grafiskā adaptera Open GL atbalsts | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,99 kg |
| Platums | 355,8 mm |
| Dziļums | 259,7 mm |
| Augstums | 19,9 mm |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jā |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Uzlādes pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Cipartastatūra | Jā |
| Tastatūras izgaismojuma zona | Dažādās krāsas izgaismojami atsevišķi taustiņi |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | RGB |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 99,9 vatstunda |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 240 W |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 6 |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Iebūvēts subvūferis | Jā |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Intel® Flex Memory Access | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |