Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kodola diametrs | 5,08 cm |
| Prinera medija svars | 130 g/m² |
| Drukājamā materiāla glabāšanas ilgums | 1 gads(i) |
| Lentes beigas | Matēts |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 59 - 95 °F |
| Papildus informācija | |
| Drukājamā materiāla necaurspīdība | 96 % |
| Kodola izmērs | 2 " |
| Drukājamā materiāla spilgtums | 90 |
| Drukājamā materiāla baltums | 144 |