| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT USB-C To Lightning Charging/Data Cable 1 M Mfi Certified | €21.40 |
|
mts.ee |
ACT AC3014 valguskaabel 1 m Valge | €47.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | Lightning |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Balts |
| USB versija | USB 2.0 |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Kabeļa materiāls | Alvots varš |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Sertifikācija | MFI |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 56 mm |
| Iepakojuma dziļums | 29 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 45 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |