Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: M100-006-BK
EAN: 0037332182166
Tripp Lite M100-006-BK. Kabeļa garums: 1,8 m, Savienotājs 1: Lightning, Savienotājs 2: USB A. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 25,4 mm, Iepakojuma dziļums: 66 mm. Oriģinālās kastes platums: 129,5 mm, Kastes garums (Master): 254 mm, Oriģinālās kastes augstums: 78,7 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tripp Lite M100-006-BK valguskaabel 1,8 m Must | €46.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Savienotājs 1 | Lightning |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 25,4 mm |
| Iepakojuma dziļums | 66 mm |
| Iepakojuma augstums | 134,6 mm |
| Iepakojuma svars | 50 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Oriģinālās kastes platums | 129,5 mm |
| Kastes garums (Master) | 254 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 78,7 mm |
| Kastes svars (Master) | 640 g |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332182163 |