Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: M100AB-03M-WH
EAN: 0037332261052
Tripp Lite M100AB-03M-WH. Kabeļa garums: 3 m, Savienotājs 1: Lightning, Savienotājs 2: USB A. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 63,5 mm, Iepakojuma dziļums: 154,9 mm. Oriģinālās kastes platums: 175,3 mm, Kastes garums (Master): 365,8 mm, Oriģinālās kastes augstums: 76,2 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton Safe-It Usb-A To Lightning Sync/Charge Antibacterial | €61.46 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Savienotājs 1 | Lightning |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis / Zelts |
| Produkta krāsa | Balts |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS, REACH, CA65, MFi |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 63,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 154,9 mm |
| Iepakojuma augstums | 35,6 mm |
| Iepakojuma svars | 160 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 175,3 mm |
| Kastes garums (Master) | 365,8 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 76,2 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,63 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332261059 |