Ražotājs: Tristar
Modelis: KB-7985
EAN: 8713016040886
Tristar KB-7985. Mērķis, rezultāts: Universāls, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Produkta krāsa: Melns. Kabeļa garums: 1,75 m, Svars: 330 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 170 mm, Iepakojuma dziļums: 60 mm. Eiropalete, daudzums: 1008 pcs, Daudzums uz paletes: 1008 pcs, Kastu skaits kārtā: 7 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Universāls |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 1.5 A |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 5 A |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1,75 m |
| Svars | 330 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 170 mm |
| Iepakojuma dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 400 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Eiropalete, daudzums | 1008 pcs |
| Daudzums uz paletes | 1008 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 7 pcs |
| Kārtas uz paletes | 4 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 250 mm |
| Kastes garums (Master) | 510 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 525 mm |
| Kastes svars (Master) | 14,4 kg |
| Daudzums Master kastē | 36 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8713016040893 |