Ražotājs: ASUS
Modelis: 90MB1720-M0EAYC
EAN: 4711081116318
ASUS PRO B560M-C/CSM. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 1200 (Socket H5), Savietojami procesori: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium G. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi: 2133,2400,2666,2800,2933,3200,3333,3466,3600,3733,4000,4266,4600 MHz. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, SATA III. Komponente: PC (dators), Mātes plates formas faktors: mikro ATX, Mātesplates mikroshēmojuma saime: Intel. BIOS tips: UEFI AMI, BIOS atmiņas izmērs: 128 Mbit
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Asus PRO B560M-C/CSM B560 mATX 1x PCIe | €95.90 |
|
mts.ee |
ASUS PRO B560M-C/CSM Intel B560 LGA 1200 Mikro ATX | €207.45 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1200 (Socket H5) |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium G |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2666,2800,2933,3200,3333,3466,3600,3733,4000,4266,4600 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel B560 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC887 / Realtek ALC897 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Austiņu izejas | 3 |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 128 Mbit |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 244 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 51 mm |
| Papildus informācija | |
| Svars | 634 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |